Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Türkiye nüfusunun yüzde 90’ının mobil aboneliği olduğunu biliyor muydunuz? Bu durum 71 milyon kişinin mobil bağlantıya sahip olduğu anlamına geliyor. Peki, şirketiniz ve ürünlerinizle mobil dünyada ne kadar varsınız?

Mobil uygulamalar telefonlar aracılığıyla son tüketicilerin ceplerine ve tabletler aracılığıyla çantalarına kadar girmişken kurumsal yapınızı bu platformlara taşımamak ne büyük bir hata olur, hiç düşündünüz mü?

Mobil Uygulamaların ekip olarak en sevdiğimiz tarafı CRM, ERP gibi sistemlere entegreler yaparak kurumsal bazda birçok iş yükünü e-posta ve kâğıt kullanmadan hızlıca çözebilmemiz. Şirket İçi Görevler, İş Takibi, Onay Süreçleri, masraf ve benzeri iş formlarının oluşturma ve onaylama süreçleri gibi birçok alanda şirket içi iş yükünü ortadan kaldırmak ve bu konulara harcanan iş gücünü şirketin daha verimli çalışabileceği alanlara aktarmak Mobil Uygula Çözümleri ile yapabileceğimiz en basit senaryolar.

Sosyal Medya'da Paylaş

Mobil
Uygulama
Dünyası

Android, IOS, Windows Platformları aracılığıyla hayatımızın her noktasında kendine yer edinen Mobil Cihazlar için Platform Bağımsız, Yüksek Güvenlik Standartlarında Oyun ve Uygulamalar geliştiriyoruz.
İnanıyoruz ki Dünya mobil cihazların mesafesi kadar yakın bizlere. Kişisel ve kurumsal alanda birçok ihtiyacımızı mobil cihazlarla yönetiyoruz. Biliyoruz ki sizde gerek kişisel hayatınızda gerekse kurumsal hayatınızda bu özgürlüğü istiyor fakat alternatifler arasında karmaşa yaşıyorsunuz.
Bu noktada yanınızda olmak ve bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Neden
Biz?

Biz teknolojinin kurumsal rekabette ilk öncelik olduğunu düşünüyoruz. Mobil dünyada yaptığımız işlerde güvenilir yapı ve güncel teknolojiyi kullanmak işimizin temelini oluşturuyor. Kendimizi hızlı gelişen teknolojilerde etkin görevlere hazırlamak için çıkan tüm yeni oluşumları deneyip müşterilerimize projelerinde en uygun yazılım dili ve platformları seçerek kusursuz bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Biliyoruz ki bugüne kadarki tüm başarımız, çalışma mantığımızı ve bilgimizi güncel tutmamızdan kaynaklanıyor.

Mesaj Formu Google Map
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Hata!