Web Tasarım

Web Tasarım

Etkileyici Bir Web Siteniz Olması İçin Yapmanız Gereken Tek Şey, Uzmanlarımızla Görüşmek. Teknolojiyi En İyi Şekilde Kullanarak, Farklı Bir Bakış Açısı Sunan Profesyonel Kadromuz Sizi Dinler, Taleplerinizi Değerlendirir, Rakiplerinizi ve Sektörünüzü İnceleyerek En Uygun ve İddialı Projelere Sizin Adınıza İmza Atar.

Günümüzde bir firma için en önemli tanıtım ve satış aracı hiç şüphesiz ki internet dünyasıdır. Ürünlerinizi ya da kurumsal kimliğinizi Web sayfası ve Mobil Uygulamalar aracılığıyla dijital Dünya’ya açabilir, sizi ve ürünlerinizi hiç ummadığınız coğrafyalarda müşterilerinizle buluşturabilirsiniz. Tabii ki bu dünyada başarılı olmak içinde uyulması gereken kurallar vardır.

Sosyal Medya'da Paylaş

Web Tasarım ‘da
Önceliklerimiz

  • Firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarım,
  • Anlaşılabilir kolay kullanıcı ara yüzü,
  • Bağımsız düzenlenmiş özgün metinler,
  • Kaliteli, ürün ve firma görselleri,
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO),
  • Güncel teknolojiye uyumlu yazılım,
  • W3C (W3C Consortium) standartlarda tasarım,
  • Mobil, Tablet, Web uyumluluğu

Responsive
Web Tasarım
Nedir?

2010 yılından bu yana teknolojiyi yakından takip eden birçok profesyonelin kullanmayı standart haline getirdiği, fakat son bir kaç yılda internet dünyasında popülerliği ve bilinirliği her geçen gün artan, Heprix Dijital Ajans ekibi olarak tasarım ara yüzlerinde olmazsa olmaz dediğimiz bir kavram. Mobil cihazlar ve Tabletler hayatımızda o kadar çok yer kaplar oldu ki artık web sayfalarının bilgisayarımızdan çok

mobil dünyaya kadar adapte olacağı daha önemli bir konu oldu. Bu noktada bir kurtarıcı olarak biz tasarımcıların hayatına giren responsive web tasarım yapısı, kullanıcının web sayfamıza ulaşmak için kullandığı telefon ve tablet gibi cihazların ekran çözünürlüğüne uygun kullanım kolaylığı sağlayan ara yüz tasarımları sunmamızı sağladı.

Neden
Biz?

Heprix Web Tasarım ve yazılım ekibinde görev alan her uzmanımız güncel teknoloji trendlerini yakından takip edip uygulamayı görev edinmiş, her yeni teknolojide heyecanlanan güçlü ve yenilikçi bir ekiptir. Sektörde iddialı çözümler üretmemizdeki başarımızın altında güncel teknolojimiz ve deneyimlerimiz vardır.

Mesaj Formu Google Map
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.
Hata!