Web Tasarım

Web Tasarım

Ülkemizde neredeyse konuştuğunuz her üç kişiden biri size Web Sayfaları konusunda uzmanmış gibi yorum yapacak olsa da işin özü biraz daha farklı olacaktır.
Öncelikle bilmemiz gereken bir Web Projesi oluşturmak için belirli adımlar vardır.

  • Web Tasarım (Responsive Web Tasarım) Süreci
  • Web Yazılım Süreci
  • Test Süreci
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), bunlardan birkaçıdır.
Bu bölümde yalnızca Web Tasarım konusu vurgulanacaktır, Web Yazılım ve SEO konularını bu linklerden okuyabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Firmanızın Kurumsal Kimlik yapısı göz önüne alınarak bir grafik tasarımcının çizeceği görsellerin Ara yüz Geliştiricileri (Front-end Developer) tarafından HTML, CSS gibi teknolojiler kullanılarak tasarlanma sürecidir. Daha basit özetlemek gerekirse son kullanıcıların internet sitenize girdiğinde görecekleri her şeydir.

web-tasarim-gorsel
responsive-web-tasarim-gorsel

Responsive Web Tasarım Nedir?

2010 yılından bu yana teknolojiyi yakından takip eden birçok profesyonelin kullanmayı standart haline getirdiği, fakat son bir kaç yılda internet dünyasında popülerliği ve bilinirliği her geçen gün artan, Heprix Teknoloji A.Ş. ekibi olarak Web Tasarım ara yüzlerinde olmazsa olmaz dediğimiz bir kavramdır.

Mobil Cihazlar (Cep Telefonları) ve Tabletler hayatımızda o kadar çok yer kaplar oldu ki artık web sayfalarının bilgisayarımızdan çok mobil cihazlara ne kadar uyumlu olduğu daha önemli bir konu oldu. Bu noktada bir kurtarıcı olarak biz tasarımcıların hayatına giren Responsive Web Tasarım yapısı, kullanıcının web sayfamıza ulaşmak için kullandığı telefon ve tablet gibi cihazların ekran çözünürlüğüne uygun kullanım kolaylığı sağlayan ara yüz tasarımları sunmamızı sağladı.

Neden Biz?

Heprix Web Tasarım ve Yazılım ekibinde görev alan her uzmanımız güncel teknoloji trendlerini yakından takip edip uygulamayı görev edinmiş, her yeni teknolojide heyecanlanan güçlü ve yenilikçi bir ekiptir. Sektörde iddialı çözümler üretmemizdeki başarımızın altında güncel teknolojimiz ve deneyimlerimiz vardır.

Etkileyici bir Web sayfanız olması için yapmanız gereken tek şey, uzmanlarımızla görüşmek. Uzmanlarımız;

  • Sizi Dinler
  • Taleplerinizi Değerlendirir
  • Rakiplerinizi ve Sektörünüzü inceler

Firmanıza en uygun ve iddalı projelere sizin adınıza imza atar.
Unutmayın, ürünlerinizi ya da kurumsal kimliğinizi Web sayfası ve Mobil Uygulamalar aracılığıyla dijital Dünya’ya açabilir, sizi ve ürünlerinizi hiç ummadığınız coğrafyalarda müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.

einstein-gorsel

Müşterilerimiz

İyi bir çözüm ortağı olmak için bilgi ve tecrübemizi sunduğumuz değerli müşterilerimiz.

Projeleriniz için, Bilgi Almak İster misiniz?

Müşteri temsilcilerimiz 7/24 gelen e-posta'larınızı yanıtlayacaktır. Bilgi için lütfen formu doldurun.

Heprix Teknoloji A.Ş. Beyaz logo